Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na spodné menu | Prechod na obsah
Prechod na začiatok stránky

Oznam pre rodičov a žiakov

Vážení rodičia, milí žiaci,
zatvorenie škôl a školských zariadení z nariadenia ministerstva školstva SR naďalej až do odvolania pretrváva.
Vyučujúci pokračujú v zadávaní úloh žiakom prostredníctvom školskej aplikácie Edupage. Učivo nájdete aj na stránke školy v záložke Písomky/Domáce úlohy, prípadne na portáli Bez kriedy. Vyučujúci sa kontaktujú s deťmi aj prostredníctvom Skypu, Zoomu, či iných dostupných aplikácií.
Prosíme žiakov, aby si úlohy zodpovedne plnili, komunikovali s vyučujúcimi a so spolužiakmi všetkými dostupnými prostriedkami. Všetkých rodičov chceme poprosiť o kontrolu detí, o dodržiavanie pracovného režimu, o pomoc pri preberaní nového učiva, aby návrat do školy nebol pre deti príliš stresujúci. Ak máte problém s prístupovými heslami, obráťte sa na triednych učiteľov, alebo priamo na riaditeľstvo školy. Rodičia, odporúčame Vám sledovať webovú stránku https://www.ucimenadialku.sk/.
Vážení rodičia, riaditeľstvo základnej školy Vám ďakuje za trpezlivosť, pomoc a spoluprácu a praje všetkým veľa zdravia.

Zároveň upozorňujeme rodičov, aby si od mesiaca apríl až do odvolania pozastavili platby, trvalé príkazy v banke na úradu poplatkov za materskú školu, školský klub a školskú jedáleň.


Posledná úprava: 25.03.2020

Späť na stránku s aktualitami

Všetky upozornenia