Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na spodné menu | Prechod na obsah
Prechod na začiatok stránky

DÔLEŽITÝ OZNAM

Vážení občania,

v záujme ochrany Vášho zdravia aj zdravia našich zamestnancov sme prijali opatrenia, ktorými chceme prispieť k zamedzeniu šírenia ochorenia spôsobeného koronavírusom.

Zberný dvor a Obecný úrad Sekule bude od dnes 16.03.2020 zatvorený až do odvolania.

 

Vaše neodkladné písomné požiadavky nám môžete vhadzovať do schránky, ktorá bude umiestnená na budove Obecného úradu, prípadne nás môžete kontaktovať počas úradných hodín na telefónnych číslach 034/7770211 alebo starostu na 0917531466, prípadne emailom obecnyurad@obecsekule.sk, alebo adrian.krajcir@obecsekule.sk. V prípade kontaktovania cez FB adresujte správy na Sekule - oficiálna stránka obce príp. na súkromný účet starostu.

Z uvedeného dôvodu sa zastavuje aj vyberanie miestnych daní a poplatkov a iných poplatkov do pokladne Obecného úradu až do odvolania.

V spolupráci s firmou INAT bude zabezpečený nákup a dovoz základných potravín pre dôchodcov a ľudí, ktorí sú odkázaní na pomoc iných. Rozvoz bude prebiehať v utorky a piatky okolo 10:00 hod. Svoj záujem o túto službu ako i zoznam potrebných vecí bude potrebné nahlásiť vždy v pondelok a štvrtok do 15:00 hod na telefónom čísle 0919 212 949.

Pokúšame sa zabezpečiť rúška zatiaľ aspoň pre najviac ohrozenú skupinu obyvateľstva, pre našich seniorov. Akonáhle budú k dispozícii budú distribuované priamo do domácnosti, o čom, budete informovaní miestnym rozhlasom.

Prosíme Vás, aby ste nepodliehali panike a nešírili neoverené informácie. Zostávajte naďalej v pokoji, využite svoje záhradky na pravidelný pohyb a pobyt na slnku, nezdružujte sa vo väčších kolektívoch a v prípade kontaktu s inými ľuďmi dodržujte odstup minimálne 1,5 m.

 

Ďakujeme za pochopenie, spolu to zvládneme.

S pozdravom

 

Mgr. Adrian Krajčír

starosta


Posledná úprava: 16.03.2020

Späť na stránku s aktualitami

Všetky upozornenia